RITTER MİLİGAZ SAYAÇLARI

RITTER MİLİGAZ SAYAÇLARI

DR. ING. RITTER Milli Gaz Sayaçları; özellikle biyogaz ve fermantasyon ile çalışan tüm endüstriyel işletmelerde, çevre teknolojilerinde, üniversitelerde ve araştırma laboratuvarlarında kullanılır. Milli Gaz Sayaçları, ultra düşük debilere sahip ve küçük miktarlı gazların hacimsel ölçümünü belirlemek için tasarlanmıştır. Cihaz özellikle, biyogaz teknolojisi veya kaçak oranı tespitinde karşılaşılan tüm inert ve hafif agresif gazların ölçülmesi için uygundur.

GENEL BİLGİLER

DR. ING. RITTER Milli Gaz Sayaçları; özellikle biyogaz ve fermantasyon ile çalışan tüm endüstriyel işletmelerde, çevre teknolojilerinde, üniversitelerde ve araştırma laboratuvarlarında kullanılır.

Milli Gaz Sayaçları, ultra düşük debilere sahip ve küçük miktarlı gazların hacimsel ölçümünü belirlemek için tasarlanmıştır. Cihaz özellikle, biyogaz teknolojisi veya kaçak oranı tespitinde karşılaşılan tüm inert ve hafif agresif gazların ölçülmesi için uygundur.

ÖZELLİKLERİ

  • Ortalama ±%1 doğruluk ile 1 ml./sa. - 1 lt. /sa. aralığında ölçüm yapar.
  • Ölçülen gaz hacmi, programlanmış kalibrasyon faktörü ile çarpılarak, doğrudan sayısal veri olarak LCD göstergeden okunabilir.
  • Dış gövdesi ölçüm sıcaklığına göre 3 farklı materyalden oluşabilir; PMMA (10°C- 60°C) , PVDF (10°C- 80°C), PVC (10°C- 40°C)
  • 100 mbar maksimum giriş basınca kadar dayanabilir.
  • RIGAMO yazılımı ile bilgisayar ortamında gerçek zamanlı veri alınabilir. 24 adet cihaza kadar bağlanabilir ve aynı anda veri alınabilir.
  • Bakıma ihtiyaç duymaz.

TEKNİK BİLGİLER

DÖKÜMANLAR

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI