6x750 ml SPREY

6x750 ml SPREY

Rutin bakım işlemleri veya kimyasal bir kaza sırasında bir yüzey veya malzemenin dekontaminasyonu için geliştirilmiş olan LEVERT® HF sıvı kimyasal dekontaminant ile kazalara kolaylıkla müdahale edilebilir.

GENEL BİLGİLER

LEVERT® HF  sıvı kimyasal dekontaminant  Hidroflorik Asit Veya Türevlerine karşı etkilidir.

750 ml Sprey formunda olması sebebiyle dar bir alandaki dekontaminasyonun kolaylıkla yapılabilmesine imkan verir.

Sabit ve toplu çalışma ortamlarında, laboratuvarlar, kimyasal depolar, doldurma-boşaltma-transfer alanları, üretim hatları, atölyeler gibi alanlarda kullanım için formlanmıştır.

TEKNİK BİLGİLER

LEVERT® HF Sıvı Kimyasal Dekontaminantı özellik ve avantajları

  • Hidroflorik asit genellikle yüzey işleme endüstrilerinde kullanılır ve bu oldukça toksik bir kimyasal maddedir. Herhangi bir dökülme veya sızıntı, temas ettiği herhangi bir yüzeye hızla zarar verip çapraz kontaminasyon meydana getirerek personelin etkinlenmesine neden olabilir.
  • HF’teki flor iyonları insan vücudundaki kalsiyum ile reaksiyona girerek ölüme yol açabilecek ciddi fizyolojik dengesizliğe neden olabilir. LeVert HF ®, tüm hidroflorik asit kalıntılarını tamamen temizlemek için kullanılabilir ve böylece herhangi bir yaralanmayı önlemek için alanın güvenli hale gelmesini sağlar.
  • Ayrıca LeVert HF ® kıyafetlerin çıkarılması esnasındaki çapraz kontaminasyonu önlemek için Hidroflorik Asit döküntüleri (veya türevleri) ile uğraştıktan sonra KKD'yi dekontamine etmek için de idealdir.
  • Levert HF ® nötralize edici dekontaminasyon solüsyonu yüzeyleri, araçları, ekipmanı ve KKD'yi güvenli bir şekilde dekontamine etmenize olanak sağlar.
  • Hidroflorik asit veya türevlerine maruz kalan iş istasyonlarının sık sık dekontaminasyonu ekipmanın ömrünü uzatır ve ölümcül kimyasal yanıkları önler.
  • Levert HF® Tehlikeli, tahriş edici ve yanıcı değildir. İnsanlar ve çevre için tehlikeli değildir,
  • 3 yıl raf ömrü vardır.

DÖKÜMANLAR